Rüyada urgan kesmek

Rüyada urgan kesmek

Rüyada urgan kesmek dört şekilde tabir olunur: a) Tevbe , b) Afiyet , c) Güçlükten kurtuluş , d) Korkudan emin olmak.. Saniyen kişiyi derinden etkileyecek bir mutluluğun, çocuk sahibi olmanın veya dillere destan bir düğünle beraber sevdiği kişiyle hayatını birleştirmek anlamına gelir.Bazende yüce gönüllülüğüne, yardım severliğine, kısmetli ve uğurlu bir kişi olduğuna işaret eder.
# Rüyada urgan kesmek şu şekilde de tâbir olunur: a) Kılıç , b) Bıçak , c) Süngü , d) Elbise , e) Mal ve nimet. Bazı rüya yorumcularına göre de dinin esas ve aslına alâmettir.
# Rüyada urgan kesmek zorlukları aşacağınıza ve kalıcı bir başarı elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür Kâdı Ebû Ali Bendenîcî Hasen Bin Abdullahnin tabirinde önceden sinyallerini veren bir olayın geliyorum demesine aldırış etmeyen rüya sahibinin büyük bir yıkım yaşayacağına yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here