Rüyada urgan kesmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada urgan kesmek

Rüyada urgan kesmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada urgan kesmek başkaları üzerinde güçlü bir nüfuzunuz olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üç veçhe ile tabir olunur: a) İzzet , b) Şeref , c) Hayırlı evlat…
# Saniyen vuran kişinin sizi rencide edici şeyler söyleyeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanları iyiliğe çağıracağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Hazini rüyayı gören kişi için o bölge halkına Allahın gazap edeceğine, kimi o buluta yakın görürseniz, o kişinin Allahın azabına daha yakın olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilim ve hikmet üzere konuşacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 722 ( yediyüzyirmiiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gaflet, gönlün uyku hali, gözün ise bakar kör hali’dir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here