Rüyada urgana tutunmak

25
0
PAYLAŞ

Rüyada urgana tutunmak

Rüyada urgana tutunmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada urgana tutunmak hamile bir bayansanız, erkek çocuk doğuracağınıza ancak öleceğine, hamile değilseniz malınızın çoğalacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ilim, cesaret ve cömertlik elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen daha önce zina etmiş bir kadınla evlenmek istediğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise akrabalarınızdan birini kendinizden uzaklaştıracağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya yoğun bir uğraş neticesinde başarı elde edeceğinize delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yediğiniz miktar kadar mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 658 ( altıyüzellisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hâşâ zulmetmez kuluna Hûdâsı,Herkesin çektiği, kendi cezası!

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here