Rüyada urgana tutunmak

Rüyada urgana tutunmak

Rüyada urgana tutunmak hayırlı ve güzel şeylerle karşılaşacağınıza delalet eder. Saniyen fazlalıklardan kurtulmaya, özel hayatınızda hoşunuza gitmeyen birtakım insanlardan uzaklaşmaya, özellikle günahkarlar için bu hatalardan dönmeye ve pişman olmaya, tövbe etmeye, kişinin hayatında kötü olan her şeyi terk etmesine, doğru yola erişmeye, kendine faydası olmayan ilimi bırakmaya, hayırlı kazançlar elde etmeye, bazen de iş hayatında bazı çBazende kişi için hayırla sonuçlanmayacak bir olaydan dolayı çekilecek acıya işaret eder.
# Rüyada urgana tutunmak rahatsız edici beklenmedik bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ikili ve sosyal ilişkiler anlamında kişiyi bekleyen zor günlerin habercisidir.
# Rüyada urgana tutunmak onurlu ve dindar biri olacağınıza işarettir.
# Ünlü Filozof EbüL-Hasen Kureşî Ali Bin Ahmednin tabirinde rüyasının aksine ömrünün uzadığına delalet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here