Rüyada üst arka dişini çekmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada üst arka dişini çekmek

Rüyada üst arka dişini çekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst arka dişini çekmek mümin ve takvalı biri olacağınıza, bütün üzüntülerden kurtulacağınıza, hayır ve bereket elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düzensiz bir yaşam süreceğinize işarettir.
# Saniyen iyi bir dostluğa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  azletme işarettir.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için malını gasp ettiğiniz kişinin size düşman kesileceğine ve onunla büyük sorunlar yaşayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güç ve kuvvet bulacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 607 ( altıyüzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ramazan’da manen kazanç çoktur ancak Ramazan’dan sonra Ramazan’da kazandıklarını kaybedenler de çoktur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here