Rüyada üst arka dişini çekmek

Rüyada üst arka dişini çekmek

Rüyada üst arka dişini çekmek iki cihanda da saadet ehli olacağınıza; üzgünseniz sevineceğinize, borçluysanız borçlarınızın ödeneceğine, hapisteyseniz özgürlüğünüze kavuşacağınıza, korku içindeyseniz güvende olacağınıza, darlıktaysanız genişliğe çıkacağınıza ve fakirseniz zenginleşeceSaniyen yeşilliği nisbetinde ferahlık ve sevinçtir.Bazende kişinin hayatını daha iyi hale getirmek adına ne gibi şeyler yapabileceğine dair arayışlara gireceği bir dönemi işaret eder.
# Rüyada üst arka dişini çekmek doğacak evlada işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de itibar kazanacak anlamındadır.
# Rüyada üst arka dişini çekmek iki kimseye borçlanmaya delâlet eder.
# Ünlü Filozof Cemâleddîn Aksarâyî Muhammed Bin Muhammed Râzînin tabirinde rüya sahibinin hanesinde her daim bolluk ve bereket olacağına, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine delalettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here