Rüyada üst azı diş çıkması

Rüyada üst azı diş çıkması

Rüyada üst azı diş çıkması hakkınızda çok kötü sözler söyleneceğine işarettir. Saniyen kişinin gücünü doğru kullanamadığını ve özellikle zekasını, aklını ve vaktini yanlış işler için harcamasından ötürü dilediği konuma henüz gelemeyeceğini işaret eder.Bazende kişinin iş hayatında emin adımlarla ilerleyeceğinin ve büyük başarılar elde edeceğinin göstergesidir.
# Rüyada üst azı diş çıkması tövbe edeceğinize ve dini inancınızın sağlamlaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanır.
# Rüyada üst azı diş çıkması ne yapacağını bilememenin işareti delâlettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Muhammed Lahmî Muhammed Bin Ahmednin tabirinde hayırlara alamet eder ve iyi şekillerde tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here