Rüyada üst azı diş çıkması

14
0
PAYLAŞ

Rüyada üst azı diş çıkması

Rüyada üst azı diş çıkması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst azı diş çıkması eşinizin akrabalarının zengin olacaklarına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok tedbirli ve soğukkanlı olmanız gerektiğine işarettir.
# Saniyen o kimsenin dünyadayken çok istiğfar eden biri olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hedefinize çok yavaş ulaşacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda atın üzerindeki eyer, üzengi, gem vb işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eşinizin kötü bir işe müptela olacağına işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 91 ( doksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünyayı elde eden, huzurunu kaybeder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here