Rüyada üst çenenin çıkması

Rüyada üst çenenin çıkması

Rüyada üst çenenin çıkması dünya ve ahiret makamına sahip olacağınıza işarettir. Saniyen yeni filizlenen düşüncelere, kişinin bazı değişiklikler yapmak için planlar yaptığına yorumlandığı gibi, küçük bir tarla veya arsa satın alacak olmayı da müjdeler.Bazende iş konularında riske girileceğini ve güven duyulmayan insanlarla ortaklık kurarak tedirginlik yaşanacağını ifade eder.
# Rüyada üst çenenin çıkması müjde ve sevince nail olmaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmasına delâlet eder.
# Rüyada üst çenenin çıkması vefasız ve hilekar kimseye işarettir.
# Ünlü Alim Sîrcî Ahmed Bin Yûsufnin tabirinde aynı zamanda meşakkatli, zorlu ve alın teri dökerek yapılacak bir işin karşılığında sahip olunacak helal olan bol kazanca ve mülkiyete işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here