Rüyada üst çenenin çıkması

13
0
PAYLAŞ

Rüyada üst çenenin çıkması

Rüyada üst çenenin çıkması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst çenenin çıkması terk ettiğiniz yola tekrar geri dönmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de makam elde edeceğinize ve saygınlık kazanacağınıza işarettir.
# Saniyen üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eşinizi boşayacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Caferi-i Sâdık (r.a) demiştir ki; şu veçhe ile tabir olunur: a) Sultan ve onun makamı , b) Medrese hocaları , c) Alimler ve fıkıh bilginleri , d) Kadri yüce bir kadın. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dini inancınızın güzel olduğuna işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 911 ( dokuzyüzonbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1902 – Hz. Câbir radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm her kabileye bir diyet yazdı. Hiçbir âzadlıya kendini âzad edenden başka bir müslümanı kendine mevla ittihaz etmesi, asıl âzad edenin izni olmadan helâl değildir."Nesâi, Kasâme 38, (8, 52).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here