Rüyada üst damak düşmesi

23
0
PAYLAŞ

Rüyada üst damak düşmesi

Rüyada üst damak düşmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst damak düşmesi halkın sizin dilinizden rencide olacağına ve üzüleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çıngırağı veren kişiyle tartışacağınıza işarettir.
# Saniyen başkalarının düşüncelerinden etkileneceğinize şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise tabiri şöyledir: a) Din yoluna sülük , b) Ahlak güzelliği , c) İman kuvveti , d) İbadet ve taata muvaffakiyet…
# Ünlü filozof İbn-i Yunus yorumunda kıtlığa ve darlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntü ve sıkıntıdan uzak olacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 127 ( yüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Diyojen’e, sürekli faziletten, dürüstlükten dem vurup gerektiği gibi yaşamayanlar hakkında ne düşündüğünü sordular. Bu soruya şöyle cevap verdi:“Onlar, çok güzel sesler çıkardıkları halde, hiçbir şey hissetmeyen musiki aletlerine benzerler.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here