Rüyada üst dişinin çıktığını görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada üst dişinin çıktığını görmek

Rüyada üst dişinin çıktığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst dişinin çıktığını görmek garip haberlere, hamile kadına, mal ve geçim hakkında afete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yukarıda belirtilen yakınlarınızdan birine çirkin bir söz söyleyeceğinize ve ondan ayrılacağınıza işarettir.
# Saniyen bahtınızın açılacağına ve gelir elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  alçak kimselerden gelir sağlayacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Abdurrahman es-Sufî yorumunda iki yüzlü bir adama işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yukarıda belirtilen kişinin sizden ayrılacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 194 ( yüzdoksandört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Din, dünya menfaat ve siyasetine alet olamaz. Alet edenlere lanet vardır.Süleyman Hilmi Tunahan Hz.leri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here