Rüyada üst düzey amir görmek

Rüyada üst düzey amir görmek

Rüyada üst düzey amir görmek hayırlı bir iş ile tabir olunur ve o işin sonu iyi netice delalet eder. Saniyen dini muhafaza etmeye ve hayra delâlet eder.Bazende bozuk ilişkilerin tamir edileceği, güzel bir dönemi müjdelediği gibi, uzun zamandır yolu gözlenen, haber beklenen birinden iyi haberler almak manasına da gelir.
# Rüyada üst düzey amir görmek günah ve ziyana işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin kazancının çevresi tarafından kıskançlıkla karşılandığını, hakkında ileri geri sözler konuşulduğunu ve dedikodular nedeni ile bazı dargınlıkların yaşanacağını tabir eder.
# Rüyada üst düzey amir görmek oldukça riskli bir durumdan başarıyla çıkacağınıza yorumlanır.
# Ünlü Filozof Muhammed Bin Abdülkâdir MaLül Emîrnin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili bir yere gideceğine ve gittiği yerde yeni yerler göreceğine ve yeni şeyler deneyeceğine alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here