Rüyada üst düzey yönetici olmak

Rüyada üst düzey yönetici olmak

Rüyada üst düzey yönetici olmak hayallerinizin gerçekleşeceğine isteklerinizin olacağına işarettir. Saniyen dürüstlüğü elden bırakmaya, Allah katında günah olan şeyler yapma eğiliminde olmaya ve günah işlemeye de işaret eder.Bazende rüya sahibi sevdiği ve kendisini seven insanların değerini bilen, onlar için her şeyi göze alabilecek bir insandır.
# Rüyada üst düzey yönetici olmak evlat ve ömüre de işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki ya da aile hayatındaki bir gelişmeden ya da yaşanan bir sorundan ötürü çok uzak bir şehre ya da ülkeye gideceğine delalet edilir.
# Rüyada üst düzey yönetici olmak para kazanmak ve gayri menkul almak demektir.
# Ünlü Filozof Abdülvehhâb Bin Ali İbn-İ Sükeynenin tabirinde yapılan işte en ufak bir aksiliğe, hataya göz yummayacak olan bir yöneticiyle çalışmaya, rüya sahibi kendi işinin başındaysa, çalışanlarına karşı sert ve disiplinli bir tutum içinde olacağına tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here