Rüyada üst düzey yönetici olmak

15
0
PAYLAŞ

Rüyada üst düzey yönetici olmak

Rüyada üst düzey yönetici olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst düzey yönetici olmak hasırın büyüklük veya küçüklüğüne göre hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sahip olduğunuz malları satıp harcayacağınıza işarettir.
# Saniyen halk ile aranızda husumet çıkacağına, durumunuzun düzeleceğine, ama insanlar tarafından kınanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise evlat, mal ya da uyumlu kadına işarettir.
# Ünlü düşünür Halil ibn Ahmed el-Ferahidi tabirinde ummadığınız bir yerden hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için altı şekilde tabir olunur: a) Evlat , b) Memuriyet , c) Hak , d) Menfaat , e) Mal ve mülk , f) Düşman üzerine zafer.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 902 ( dokuzyüziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsan dünya da en başta canını, sonra da malını her şeyin üstünde tutar. Gönlünde bu ikisine karşı daha büyük bir muhabbet ve bağlılık besler.İşte Cenab-ı Hak, insanı bu iki vazgeçilmez unsurla kendi yolunda mücadele etmeye davet etmektedir. Bu yüzden mal ve canla cihad, mümin için, Yaratıcı’yı yaratılana tercih edip etmeyeceğini gösteren çok büyük bir sınavdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here