Rüyada üst katlara çıkmak

  Rüyada üst katlara çıkmak

  Rüyada üst katlara çıkmak liyakati olmayan kimselere sevgi duyacağınıza işarettir. Saniyen samimi ve içten duygularla hareket etmeye ve insanlara karşı güzel düşünceler beslemeye alamet eder.Bazende dermansız dertlere şifa bulmaya delalet eder.
  # Rüyada üst katlara çıkmak verdiği şeyin fiyatının ucuzlayacağına ve bollaşacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ihtiyarlığında çok rahat ve mutlu bir yaşantı süreceğine işaret eder.
  # Rüyada üst katlara çıkmak savaş, inat ve husumete işarettir.
  # Ünlü Alim Sadreddîn-İ Konevînin tabirinde her söylenen inanan, her denileni yapmayı deneyen, bir iş yaparken kendisine kazanç mı getirecek yoksa zarar mı verecek diye düşünmeden hareket eden kişi olarak tabir edilir.

  Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

  İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

  Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

  PAYLAŞ

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here