Rüyada üst köpek dişinin düşmesi

Rüyada üst köpek dişinin düşmesi

Rüyada üst köpek dişinin düşmesi faydası olmayan işe işarettir. Saniyen mal, rızık ve servete delâlet eder.Bazende izi kaybedilmiş bir yakına kavuşmak şeklinde de yorumlanan rüya, müjdeli, güzel bir haber olarak yorumlanabileceği gibi, aynı zamanda kişinin birine güç vermesi, o kimseyi kollaması ve her zaman arkasında durması olarak da tabir edilir.
# Rüyada üst köpek dişinin düşmesi yakında doğacak erkek çocuğuna yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de iffetsiz ve hayasız kadına delâlet eder.
# Rüyada üst köpek dişinin düşmesi mala ve Nebilerin ilimlerinden hatıra gelmeyen bir ilme alâmettir.
# Ünlü Alim Ubeydullah Makdisî Ubeydullah Bin Muhammednin tabirinde aksaklıkların sona ereceğini ve kişinin nihayet yüzünün güleceğini müjdeleyen rüya, aynı zamanda aile büyüklerinden gelecek önemli desteğin de tabiridir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here