Rüyada üst köpek dişinin düşmesi

23
0
PAYLAŞ

Rüyada üst köpek dişinin düşmesi

Rüyada üst köpek dişinin düşmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst köpek dişinin düşmesi malınızın azalacağına, hastalanacağınıza veya sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de para veya husumet demektir.
# Saniyen hastalanacağınıza, aynı rüyada bu rengi yıkayıp temizlediğinizi görmek, iyileşeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işsizlik, tembellik ve korkunun gitmesine delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi İbn Fadlan rüyayı gören kişi için işinizin yolunda gideceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  asi ve müşrik bir kadın olduğuna işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 424 ( dörtyüzyirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4378 – Hz. Cabir radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Tâif günü Hz. Ali radıyallahu anh'ı çağırdı ve onunla hususi konuşma yaptı. Bu görüşme o kadar uzadı ki halk: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm amcasının oğluyla görüşmesini uzattı" dedi. Resûlullah bunu işitince:"Onunla hususi görüşmeyi ben kendi arzumla yapmadım. Allah'ın arzusu ve emri ile Resûlü yaptı" açıklamasında bulundu."Tirmizi, Menakıb, (3728).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here