Rüyada üst köpek dişinin kırılması

10
0
PAYLAŞ

Rüyada üst köpek dişinin kırılması

Rüyada üst köpek dişinin kırılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst köpek dişinin kırılması yakınlarınızdan biri için endişe ettiğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de erkek evlatlara, kızlara, kardeşlere veya anne-babaya işarettir.
# Saniyen başarı elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bolluk rahatlama ve mutluluğa şeklinde yorulur.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki;  akrabalarınızın veya ev halkının durumlarının kötüye gideceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bölge halkına üzüntü ve sıkıntı geleceğine ve işlerin kapanacağına işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 786 ( yediyüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Besmele ve selam ile girilen ve çıkılan bir ev, barındırdıklarına her daim huzur, selamet ve mutluluk verir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here