Rüyada üst köpek dişinin kırılması

Rüyada üst köpek dişinin kırılması

Rüyada üst köpek dişinin kırılması hayatta her an himaye edilmeye ferah ve sürura delalettir. Saniyen Azraili kötü şekilde görmek zor can vermeye delalet eder.Bazende şans ve uğur olarak değerlendirilir.
# Rüyada üst köpek dişinin kırılması memuriyete nail olur, fitnelerden kurtulur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu huzurlu, güzel ve mutlu hayata kavuşacağı anlamına gelir.
# Rüyada üst köpek dişinin kırılması ok çok Kurân okumaya delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu YaKûb Karamânî Sarı YaKûbnin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında etrafındaki insanlara yapmış olduğu ve onların sorunlarının çözümü için çok büyük destek olan iyiliklerinin yakın bir zaman içinde karşılığını bulacağına ve bu kişilerin rüya sahibine başı sıkıştığı bir zamanda çok büyük yardımlarda bulunarak sorunlarının çözülmesini sağlayacaklarına delalet

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here