Rüyada üst ön dişin kırıldığını görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada üst ön dişin kırıldığını görmek

Rüyada üst ön dişin kırıldığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst ön dişin kırıldığını görmek hastalık, üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de maksadın hasıl olmasına, ince ve derin anlamlara, ilme yahut eşya konulan sandığı delalet eder.
# Saniyen eşinizin dindar, takvalı ve emanettar biri olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise baht ve saadet elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Ahmed bin Sehl el-Belhî tabirinde ev sahibine veya ev sahibinin çoluk ve çocuğunun işlerini yürüten ve düzene koyan hizmetçisine delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güzel bir eğlence yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 63 ( altmışüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ahmed bin Hadraveyh Hz.leri buyurdu ki: "Yoksullara hizmet eden, şu üç şeyle mükâfatlandırılır. Tevâzu, edep güzelliği, cömertlik."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here