Rüyada üst üste ayakkabı görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada üst üste ayakkabı görmek

Rüyada üst üste ayakkabı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst üste ayakkabı görmek ev halkından olmadığına, bilakis nifak ehli bir kadın olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de herhangi bir şeye rıza göstereceğinize işarettir.
# Saniyen şu şekilde tabir olunur: a) Kuvvet , b) İktidar , c) Maharet , d) Sanat , e) Mal ve nimet. Bazı rüya tabirlerinde ise alimlerin ve dindar insanların makam ve izzet bulacaklarına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; yukarıda belirtilen özelliklere sahip biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir haber olarak yorumlanır, zevk almayacağınız anlamındadır.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 109 ( yüzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Abbas r.a. demiştir ki:“İyilik ancak üç özellikle tamam olur; İyilik yapmakta acele etmek, yaptığını gözünde küçük görmek ve halktan gizlemek.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here