Rüyada üst üste cenaze görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada üst üste cenaze görmek

Rüyada üst üste cenaze görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst üste cenaze görmek gizli bir tehlikenin eşiğinde olduğunuza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kısmete ve bolluğa şeklinde yorulur.
# Saniyen dört vech ile tabir olunur: a) Bereket , b) Mağfiret , c) Kanaat , d) Rahat… Bazı rüya tabirlerinde ise o yörede fitne ve savaş olacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Nasr Mansur rüyayı gören kişi için üç vech ile tabir olunur: a) Gizli mal , b) Keskin ve kuvvetli zeka , c) Makbul olan hayır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için rahata kavuşmaya yahut kaçınılması gereken şeyleri yapmaya delalet eder.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 488 ( dörtyüzseksensekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sadaka vererek rızkınızı çoğaltınız. Zekât vererek mallarınızı koruyunuz. İktisat eden, tasarrufa riayet eden aldanmaz. Tedbirli, düzenli yaşamak, geçimin yarısıdır. İnsanlarla iyi geçinmek, aklın yarısıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here