Rüyada üst üste cenaze görmek

Rüyada üst üste cenaze görmek

Rüyada üst üste cenaze görmek aşk hayatınızdaki başarıya işarettir. Saniyen kişinin hanesiyle ilgili ve yakın akrabalarıyla alakalı konularda çok fazla sorumluluk aldığını ve aile üyelerini rahat ettirmek adına sürekli çalıştığını, kendisini düşünmeden hareket ettiğini işaret eder.Bazende çok büyük bir şerefe erişileceğine, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına yorumlanır.
# Rüyada üst üste cenaze görmek hayr ve iyiliğe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bulunduğunuz yerde çok nüfuzlu ve zengin bir kimsenin ölmesine ve insanların onun malından ve zenginliğinden istifade etmelerine yorumlanmaktadır.
# Rüyada üst üste cenaze görmek yolculuğa çıkmaya veya yarar getirmeyen işlerle uğraşmaya işaret eder.
# Ünlü Düşünür Kilvetâtî Ahmed Bin Osmannin tabirinde kısmet ve berekete yorulur ancak görülen incirde kurt varsa bu durumda kişinin arkasından gıybet yapan ve aile sırlarını ifşa eden bir yakına, tanıdığa yorulur.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here