Rüyada üst üste halı görmek

Rüyada üst üste halı görmek

Rüyada üst üste halı görmek  bir hakkı veya borcu inkar edeceğinize işarettir.Saniyen helâl mala işarettir.Bazende mevki sahibi olmaya işaret eden müjdeli bir rüyadır ve kişinin önemli bir konumda pek çok kimseye hükmedecek bir pozisyona geleceğine, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına alamettir.
# Rüyada üst üste halı görmek pek ciddi olmayan bir vaatte bulunacağınıza ve vaadinizi yerine getireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zulmün kalktığına delâlet eder.
# Rüyada üst üste halı görmek o bölgenin bir ordu tarafından kuşatılacağına ve oraya zarar vereceklerine işarettir.
# Ünlü Filozof Bedrüddîn İbni Gazzînin tabirinde hayattan yana kazançlı çıkmaya, temkinli adımlar atmaya, işlerini, mal varlığını ve sağlığını garanti altına almak için sigorta ettirmeye ve daha fazlasına sahip olamaya işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here