Rüyada üst üste halı görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada üst üste halı görmek

Rüyada üst üste halı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst üste halı görmek gelirinizin artacağına, huzurlu bir yaşam süreceğinize, ancak dini konularda gevşeklik göstereceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de malları zayi eden nifak ehli kötü kimseye işarettir.
# Saniyen çocuğunuzun iyi ve sağlıklı olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hizmetinizde bulunan kimselerin mirasa konacaklarına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya eğlence düşkünü az uyumlu kadına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için öncekinin aksine işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 141 ( yüzkırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kalb için hiç bir şey, kendisiyle tefekkür meydanlarına girdiği uzlet kadar faydalı değildir.Hikem-i Atâiye’den

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here