Rüyada üst üste kıyafet giymek

Rüyada üst üste kıyafet giymek

Rüyada üst üste kıyafet giymek bütün maksat ve arzuların meydana gelmesine, dünyada rızık, iyilik ve güzel şöhrete delâlet eder. Saniyen sevinç ve hayra, şan ve şerefe delâlet eder.Bazende hayallerin ve hedeflerin çok yüksek olmasına ayrıca azla yetinmeyen, hep daha iyisini ve daha fazlasını isteyen bir kişiye delalet eder.
# Rüyada üst üste kıyafet giymek yukarıda belirtilen vasıflara sahip biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal, rızık ve servete delâlet eder.
# Rüyada üst üste kıyafet giymek o kimsenin hastalıktan kurtulacağına işarettir.
# Ünlü Filozof Necmeddîn-İ Kübrânin tabirinde başının ağrıyacağına, huzurunun kaçacağına ve maneviyatının çökmesine neden olacak bazı olaylar yaşayacağına ve tüm bu nedenle de ağız tadının kalmayacağına rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here