Rüyada üst üste kıyafet giymek

34
0
PAYLAŞ

Rüyada üst üste kıyafet giymek

Rüyada üst üste kıyafet giymek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst üste kıyafet giymek ecelin yakın olduğuna yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de aynı vasıftaki biriyle arkadaş olacağınıza işarettir.
# Saniyen mal ve nimet elde edeceğinize ve din yolunda büyüklük kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir düşmanınızın size boyun eğeceğine ve işinizin düzene gireceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Kirmani de demiştir ki; görülen rüya ; yeni ve iyi bir arkadaşlığa delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şiddetli bir hastalığa yakalanacağınıza veya ailenizden birinin vefat edeceğine şeklinde yorulur.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 288 ( ikiyüzseksensekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yaşadığı müddetçe zamanın gidişinden hiç inlememiş, feleğin bana ters dönüşünden ıstırap duymamıştım. Ancak bir vakit yalınayak kalmıştım, ayakkabı almaya da imkânım yoktu. Gönlüm daralmış vaziyette Kûfe Camii’ne girdim. Orada ayaksız birini görünce, Cenab-ı Hakk’ın üzerimdeki nimetine şükürler eyledim, yalınayak halime tahammül ettim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here