Rüyada üst üste mezar görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada üst üste mezar görmek

Rüyada üst üste mezar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst üste mezar görmek tabiri ise şöyle: a)Bol ve geniş rızık , b) İhsan tarfindan ihsan edilecek servet , d) Salah ve refah , e) Siretin yani için güzelliği… Bazı rüya yorumcularına göre de borcunuzun eşiniz yüzünden olduğuna işarettir.
# Saniyen işlerinizin karmaşık bir hal alacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise olaylar karşısında daha güçlü olmaya, ve güçlüklere dayanmaya işaret eder.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için makam elde edeceğinize ve tüm arzularınızı elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için görevinizden azledileceğinize ve tekrar başka bir makama atanacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 543 ( beşyüzkırküç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5875 – Ali İbnu'l-Huseyn, Ebu Hureyre radıyallahu anh'tan naklediyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kişinin mâlâyâni şeyleri terki İslâm'ının güzelliğinden ileri gelir."Tirmizi, Zühd 11, (2318, 2319); Muvatta, Hüsnü'l-Hulk 3. (2, 903).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here