Rüyada üst üste mezar görmek

Rüyada üst üste mezar görmek

Rüyada üst üste mezar görmek  aşırı gurur veya tekebbürünüz yüzünden saygınlığınızın azalacağına işarettir.Saniyen hedeflerini, prensiplerini ve değer yargılarını ifade eder.Bazende bu nedenle de acı çekiyor demektir.
# Rüyada üst üste mezar görmek şu vech ile de tabir olunur: a) Mal , b) Zinet , c) Kız evlat , d) Uzun ömür.. Bazı rüya yorumcularına göre de çok namuslu, iyi, cömert ve yardımsever birisi olmasına ve herkes tarafından sevilip sayılmasına rağmen kendisini çekemeyen ve çok büyük kıskançlık duyan birisi tarafından bir iftiraya kurban edileceğine ya da büyük bir dedikodu malzemesi yapılacağına, bu durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyacağına, insanlardan küsüp soğuyacağına, çok kötü günle
# Rüyada üst üste mezar görmek sıkıntısız, güzel ve geniş bir rızka delâlet eder.
# Büyük Rüya Tabircisi Ali Havvâs Berlisînin tabirinde uzaktaki bir akrabasından büyük bir hastalık haberi alan rüya sahibinin, bu haber üzerine bu akrabasının içinde bulunduğu durumun iyiye gitmesi için yardımcı olabilecek çeşitli adımlar atacağına ve bu sayede hasta kişiyi biraz olsun mutlu edeceğine tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here