Rüyada üst üste tabak görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada üst üste tabak görmek

Rüyada üst üste tabak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üst üste tabak görmek elde etmeyi umduğunuz bir şey konusunda umudunuzu yitireceğinize veya akrabalarınızdan ayrılacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de malınızı boş yerlerde harcayacağınıza işarettir.
# Saniyen asla elde edemeyeceğiniz bir arzunuz olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise gereksiz işlerle uğraşarak, vaktinizi boşa harcadığınıza, daha önemli işlerle meşgul olmanız gerektiğine yorumlanır.
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda tabiri de şöyle: a) Hısım ve akrabayı gözetmek , b) Herkese iyilik etmek , c) İnsanların muhabbetini kazanmak. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için size hayır ulaşacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 334 ( üçyüzotuzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Düşmana karşı cesaret göster. Korkaklık yanındakileri de korkak yapar.Hz. Ebubekir r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here