Rüyada üst üste tabak görmek

Rüyada üst üste tabak görmek

Rüyada üst üste tabak görmek  akrabalarınızdan veya ev halkından biriyle aranızda sorun çıkacağına işarettir.Saniyen Allahın rahmetidir.Bazende rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisini kötü durumlara düşürmek isteyen kişiler olduğuna, bu kişilere karşı sürekli tetikte olması gerektiğine, eğer böyle davranmazsa yakın zamanda kötü olaylar yaşayabileceğine, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine ve şimdiye kadar hiç düşünmediği bazı şeylerle karşı karşıya kalabileceği
# Rüyada üst üste tabak görmek temiz ve leziz bir şey pişirdiğini görmek, hayır ve nimete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hiç beklemediği anda çok büyük bir miras kalacağına yorumlanır.
# Rüyada üst üste tabak görmek sıkıntı ve üzüntüden kurtulmaya delâlet eder.
# Ünlü Düşünür İzzeddîn Bin Abdüsselâmnin tabirinde rüya sahibinin iş hayatında çok iyi işler ortaya koyacağına, bu işleri çekemeyen kişiler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına ve k

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here