Rüyada usta görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada usta görmek

Rüyada usta görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada usta görmek kötü bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyük bir zâtın teveccühüne mazhar olmaya onun eliyle hayır ve menfaat kapılarının açılacağına tabir olunur.
# Saniyen şiddetli azaba veya ucuzluğa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çocuğunuzun öleceğine veya görevinizden azledileceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda uzun süre görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinize ve sevineceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şiddetli bir belaya uğrayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 31 ( otuzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yüksekliği aradım onu alçak gönüllülükte buldum.Hz. Ali (r.a)

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here