Rüyada üstünde dikiş dikilmesi

Rüyada üstünde dikiş dikilmesi

Rüyada üstünde dikiş dikilmesi kardeşinizin tutuklanacağına işarettir. Saniyen ona melik tarafından üzüntü ve keder erişir.Bazende hayırlara vesile olacak tanışmalar yaşanacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.
# Rüyada üstünde dikiş dikilmesi iyi niyetli, yardım seven, herkesi güzel tutan bir ahbap, iyi arkadaş olarak yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de aksi şekilde çıkabilecek rüyalardandır.
# Rüyada üstünde dikiş dikilmesi rüyayı gören kişinin çok zor bir duruma düşmesiyle ona büyük destek sağlayacak iyi bir arkadaşı olduğuna yorumlanır.
# Ünlü Filozof Humeyd Bin Mahled Zenceveyhnin tabirinde rüyayı gören kişinin çok şanslı, başarılı ve mutlu olacağı günler yaşayacağına, gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına, kısa süre sonra elde edeceği kazancın ve rızkın da geçici değil sürekli olacağına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here