Rüyada üstünde dikiş dikilmesi

12
0
PAYLAŞ

Rüyada üstünde dikiş dikilmesi

Rüyada üstünde dikiş dikilmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstünde dikiş dikilmesi katı kalpli büyük bir şahsiyetten hileyle mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de riyaset bulup büyüklük elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen helal mala, haram olan hayvanları eti ise, haram mala işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise muhtemelen durumunuzun tümüyle değişeceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için evin hanımından size bir menfaat ulaşacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlık ve itibar elde edeceğinize şeklinde yorulur.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 518 ( beşyüzonsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3624 – Ebu Musa radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm'a geldim, abdest alıyordu. Şu duayı okuduğunu işittim: "Allahümma'ğfirli zenbi ve vassi'li fi dâri ve bârik li fi rızki (Allah'ım günahımı mağfiret et, evimi bana genişlet, rızkımı bana mubârek kıl."Rezin tahric etmiştir. İbnu's-Sünni Amelü'I-yevm ve'I-Leyl, 5, 10.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here