Rüyada üstünde kaplumbağa görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada üstünde kaplumbağa görmek

Rüyada üstünde kaplumbağa görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstünde kaplumbağa görmek sade bir tanışmanın ardından şiddetli bir gönül bağı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de murada ereceğinize, makam elde edeceğinize, büyük şahsiyetlerle arkadaş olacağınıza ve onlardan iyilik göreceğinize işarettir.
# Saniyen içinde bulunduğunuz yılı mutluluk, emniyet ve rahatlık içinde geçireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kocasıyla iyi geçinemeyen güzel yüzlü ama katı kalpli kadına işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; liyakat sahibi olduğunuz takdirde hükümet işinde yönetici olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gönlünüze göre bir dost edineceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 388 ( üçyüzseksensekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Lokman (a.s.) bir gün oğluna şöyle nasihat eder:Yavrucuğum! Dünya derin bir denizdir. Şüphesiz bu denizde çok insan boğulmuştur. Bu sebeple, bu dünya denizinde bineceğin gemi takva, geminin yükü Allah-ü Teâlâ’ya iman, yelkeni de Allah-ü Teâlâ’ya tevekkül olsun. Bu söylediklerime dikkat edersen umulur ki kurtuluşa erersin. Zira senin için bundan başka kurtuluş yolu görmüyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here