Rüyada üstünde kaplumbağa görmek

Rüyada üstünde kaplumbağa görmek

Rüyada üstünde kaplumbağa görmek İslam dini üzere olduğunuza işarettir. Saniyen zarar ve ziyan ile tâbir olunur.Bazende uzun zamandan beri istenen ve büyük bir arzu ve inançla peşinden koşulan hayallerin kısa süre içinde gerçeğe dönüşeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve
# Rüyada üstünde kaplumbağa görmek şu veçhe ile tabir etmiştir: 1) Rızık , 2) Muavenet , 3) İlim , 4) Zevç ve evlad , 5) Mal , 6) Felah , 7) Kabul olunan dua , 8) Hac farizası , 9) Vali ve melik… Bazı rüya yorumcularına göre de yeniliklere, güzel gidecek iş yaşamına işaret eder.
# Rüyada üstünde kaplumbağa görmek söz sahibi birinin size öfkeleneceğine işarettir.
# Ünlü Alim Batalyûsî Abdullah Bin Muhammednin tabirinde işsiz kişiler için büyük bir iş haberi almaya veya devlet dairesinde işe başlamaya yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here