Rüyada üstünde kertenkele görmek

Rüyada üstünde kertenkele görmek

Rüyada üstünde kertenkele görmek iyi bir haber olarak yorumlanır, zevk almayacağınız anlamındadır. Saniyen kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan, kendisini sürekli yiyip bitiren ruhsal sancılarından vazgeçip, yeni bir hayata başlamak üzere olduğunu ve bunun için harekete geçeceğini bildirir.Bazende kişinin işinde zorlandığını ancak, alın teri ve emeği ile çalışıp kazanç elde ettiğini, ailesine de helal lokma yedirdiğini gösterir.
# Rüyada üstünde kertenkele görmek borç ve hapislikle tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, uzun zamandır dünyadan bihaber yaşadığına ve hayatla ilgili hiçbir şeyi umursamadığına ve hiçbir şeyle ilgilenmediğine delalet eder.
# Rüyada üstünde kertenkele görmek iyi, güzel olaylar olacağına yorumlanır.
# Büyük Rüya Tabircisi Ömer Bin Muhammed El-Bilfiyâînin tabirinde çok hayırlı ve güzel bir işe girileceğine, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde ya

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here