Rüyada üstünde kurt görmek

Rüyada üstünde kurt görmek

Rüyada üstünde kurt görmek eğer üzüm mevsimiyse umduğunuzdan fazla nimete ve dünyevi hayra değilse, mal ve nimete ait hayırlı sözler sarf edeceğinize işarettir. Saniyen hayırlı günlere gebe olan güzel bir hayata işaret eder.Bazende çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır.
# Rüyada üstünde kurt görmek hayır, iyilik, sevgi ve nimete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de birden sevinmek demektir.
# Rüyada üstünde kurt görmek parası olan ve iyi huylu birisiyle evlenmeye yorumlanır.
# Ünlü Alim Kutbüddîn-İ Bahtiyâr Kâkînin tabirinde rüya sahibinin, çok büyük mutluluklar yaşadığına, işlerinin her geçen gün daha güzel ve daha hayırlı bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine ve işlerinden büyük kazanç

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here