Rüyada üstünde kurt görmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada üstünde kurt görmek

Rüyada üstünde kurt görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstünde kurt görmek bazı namazlarınızı kılıp bazılarını kılmayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahın inayetiyle zenginleşeceğinize, kariyerinizin yükseleceğine ve sevineceğinize işarettir.
# Saniyen emanet, sır, mal, korku ve şiddetten emin olmaya da delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir hile veya baskıya maruz kalacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya helal mal elde edeceğinize delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağınıza, endişelerinizin geride kalacağına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 6 ( altı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mazlum ol zalim olma! Üzülsen de üzen olma. Mahşerde hesap zordur, ezilsen de ezen olma.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here