Rüyada üstünde yengeç görmek

Rüyada üstünde yengeç görmek

Rüyada üstünde yengeç görmek insanların kötülüğünü söyleyeceğinize işarettir. Saniyen verilen sözü yerine getirmeye, tüm dileklerin gerçekleşmesine, hatalardan dönmeye, temiz ahlaka, iyi niyete, günahlardan tövbe ederek yeni bir başlangıç yapmaya, önüne çıkacak birçok fırsata, kısa sürede ele geçecek maddi imkanlara, sıkıntılardan kurtulacak kadar para kazanmaya, güzel ve hayırlı bir yolculuğa işarettir.Bazende rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabalarının birisinin iş hayatında ya da aile hayatında ortaya çıkan bir sorunu çözmek için kendi işlerini ve sorunlarını erteleyeceğine ve sorun çözüldükten sonra akrabasından çok büyük bir destek ya da yardım alacağına tabir edilir.
# Rüyada üstünde yengeç görmek havale eden için de hayır ve menfaate delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de hayatınız boyunca rahat bir şekilde yaşayacağınıza, mutlu olacağınıza ve güzel bir yaşam süreceğinize işarettir.
# Rüyada üstünde yengeç görmek günah ile tâbir olunur.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ebû Muhammed-İ Râzînin tabirinde kişinin canını sıkacak olaylar yaşaması veya sözler işitmesi ya da can sıkıcı sözler söyleyen kişilerle bir araya gelmesi şeklinde yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here