Rüyada üstüne battaniye örtülmesi

14
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne battaniye örtülmesi

Rüyada üstüne battaniye örtülmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne battaniye örtülmesi dört şekilde tabir olunur: a) Zevce , b) Hizmetçi , c) Evlat , d) Kadın sebebiyle gelecek menfaat. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntı ve dertlerinizden kurtulacak, rahat bir döneme girecek demektir.
# Saniyen İslam dininden yüz çevireceğinize ve bu inançtan bir hayır görmeyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kişinin sevgilisi ve mahbubu ile tabir olunur.
# Ünlü düşünür Ebu Maşer el-Belhi tabirinde sportif faaliyetlerde bulunacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ihtiyaç sahipleri sizden bir şey istediklerinde malınızı onlardan esirgemeyeceğinize ve malınızın zekatını vereceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 254 ( ikiyüzellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gülmek varken surat asmak niye,Güldürmek varken ağlatmak niye,Güzel sözler söylemek varken kalpler kırmak niye.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here