Rüyada üstüne bomba düşmesi

Rüyada üstüne bomba düşmesi

Rüyada üstüne bomba düşmesi karşı konulamaz gizli bir arzunuzu tatmin edeceğinize işarettir. Saniyen anlayıp dinlemeden, peşin hükümler veren kişiye tabir edilir.Bazende rüyayı gören kişinin, kendisine, yeteneklerine ve deneyimlerine güvenmesi gerektiğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, çok başarılı bir kariyer oluşturacağına
# Rüyada üstüne bomba düşmesi efendisinin malından yiyeceği şeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de servet sahibi olunacağına ve sağlığınızın iyi olacağına yorumlanır.
# Rüyada üstüne bomba düşmesi küçük bir amaliyat ile tâbir olunur.
# Ünlü Alim Dehlevî Seyyid Muhammed Bin CaFernin tabirinde katı kalpli bir adama, güzel olmayan durumlara işarettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here