Rüyada üstüne bomba düşmesi

15
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne bomba düşmesi

Rüyada üstüne bomba düşmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne bomba düşmesi rahatlık ve mutluluğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sahip olduğunuz mallarınızı kaybedeceğinize tâbir olunur.
# Saniyen size verilen bir emaneti sahibine teslim etmeyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise nifak ehli kimselere işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda nifak ehli kimselere delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kişiden yana üzüntü ve sıkıntı göreceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 801 ( sekizyüzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4539 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ramazan ayından sonra en faziletli oruç ayı şehrullah olan Muharrem ayıdır. Farz namazdan sonra en efdal namaz da gece namazıdır."Müslim, Sıyam 202, (1163); Ebu Davud, Savm 55, (2429); Tirmizi, Salat 324, (438); Nesai, Kıyamu'l-Leyl 7, (3, 207,. 208).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here