Rüyada üstüne dolap düşmesi

26
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne dolap düşmesi

Rüyada üstüne dolap düşmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne dolap düşmesi mal elde edeceğinize veya bazı tabircilere göre katır eti hastalığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üyük ve saygın kişilerin mesajının size ulaşmayacağına tâbir olunur.
# Saniyen mal varlığı ve geçime işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise suda boğularak öleceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Halil ibn Ahmed el-Ferahidi tabirinde birinde hakkınız kalmışsa, onu alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sabrınızın artacağına, ancak üzüleceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 645 ( altıyüzkırkbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

999 – Ebu Dâvud'un bir diğer rivayetinde geldiğine göre, "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a: "Ey Allah'ın Resûlü, kim cennete gidecek?" diye sorulmuş, o da şu cevabı vermiştir: "Peygamber cennetliktir, şehid cennetliktir, çocukken ölen cennetliktir, diri diri gömülen çocuk cennetliktir."Ebu Dâvud, Cihâd 27, (2521).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here