Rüyada üstüne dolap düşmesi

Rüyada üstüne dolap düşmesi

Rüyada üstüne dolap düşmesi dünya işlerinin yüzünüze kapanacağına veya dindar biriyseniz, yapacağınız bir işte çıkmaza gireceğinize işarettir. Saniyen temiz, ferah bir evde olduğunu görmek hayatının da gönlüne göre olması demektir.Bazende rüya sahibinin bir eli yağda bir eli balda, afiyette, rahatta ve lüks içinde yaşayacağına alamet ederken bir yandan da kişinin manevi anlamda huzurunu ve sağlığını kaybedeceğine işaret eder.
# Rüyada üstüne dolap düşmesi sıkıntı ve kıtlığa delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, kendisini zor duruma sokan ve çok büyük sıkıntı veren şeylerden kısa bir zaman içinde çok gayret göstererek kurtulacağına, bu sayede kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına
# Rüyada üstüne dolap düşmesi günahına tevbe edeceğine alâmettir.
# Ünlü Alim Muhammed Bin Hüseyn El-Bercülânînin tabirinde cefakâr ve ketum olmaya, olgun davranmaya, güzel huylara, temiz kalpliliğe ve sükûnet içinde yaşamaya tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here