Rüyada üstüne duvar yıkılması

13
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne duvar yıkılması

Rüyada üstüne duvar yıkılması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne duvar yıkılması lehinize tanıklık edecek bir şahidin tanıklıktan vazgeçeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntılarla dolu yolculuğa ve bu yolculukta kazanılacak az menfaate işarettir.
# Saniyen sanatta kazançla birlikte kariyer sahibi olmaya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise saygınlığınızı yitireceğinize ve malınızın azalacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya boş sözlere işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için azap, kıtlık, bela ve kargaşaya işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 234 ( ikiyüzotuzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sıkıntı ve çile her ne kadar çok acı ise de sabredilince nimet olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here