Rüyada üstüne duvar yıkılması

Rüyada üstüne duvar yıkılması

Rüyada üstüne duvar yıkılması çirkin ve küfürlü sözler işiteceğinize işarettir. Saniyen işgüzar, patavatsız, konuştuğunu akıl ve mantık süzgecinden geçirmeyen, her düşündüğünü dile getiren ve lafın sonunun iyi bir yere mi yoksa kötü bir yere mi gideceğini hesap etmeyen bir kimsenin varlığı ile tabir edilir.Bazende rüyada amca görmek kişi için son derece hayırlı bir rüyadır, bu rüyada hikmet vardır.
# Rüyada üstüne duvar yıkılması şöyle de tabir olunur: a) Şiddetli düşman , b) Zayıf asker , c) Hasta için ilaç , d) Temiz ve güzel rızık… Bazı rüya yorumcularına göre de iş hayatında çok iyi projelerin ortaya konulması ve yapılan çalışmaların çok başarılı ve çok yenilikçi olarak beğenilmesinden ötürü çok iyi kazanç sağlamaya ve rahat bir hayat sürülmesinden ötürü hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak olmaya ve huzurlu, güzel ve sağlıklı bir hayat sürmeye delalet edilir.
# Rüyada üstüne duvar yıkılması o kimseyi yoldan çıkaracağınıza işarettir.
# Ünlü Alim İbn-İ Ömer Melîkeşî Muhammed Bin Ömernin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında kendisine ve etrafındaki kişilere sorun yaratan, çok kötü durumlara yol açan davranışlarını, alışkanlıklarını ve hareketlerini saklamaya ve düzeltmeye çalışacağına ve bu sayede etrafındaki insanların takdirini kazanacağına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here