Rüyada üstüne evlenmek

13
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne evlenmek

Rüyada üstüne evlenmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne evlenmek değer verdiğiniz bir şey konusunda töhmet işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yakınlarınızdan biri için endişe ettiğinize işarettir.
# Saniyen güç işlerin üstesinden gelerek emellerinize kavuşacaksınız delalettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanınızla mücadele edeceğinize ve ona galip geleceğinize işarettir.
# Ünlü düşünür Halil ibn Ahmed el-Ferahidi tabirinde liderlerden oluşan bir grubun bir araya geleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gördüğünüz amber miktarınca menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 650 ( altıyüzelli )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Güzel ahlakın ve dürüstlüğün yitirildiği, ticarette ve sosyal hayatta hak ve hukukun zedelendiği, korku ve güvensizliğin arttığı zamanlarda toplumda önce manevi sonra maddi bereket kalkar, gider.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here