Rüyada üstüne hayvan işemesi

Rüyada üstüne hayvan işemesi

Rüyada üstüne hayvan işemesi kişinin sürekli ifade etme yöntemleri aradığına ancak bir türlü bulamadığına işaret eden rüya diğer insanların ne düşündüğüne çok fazla kafa yorulmasını da tabir eder. Saniyen huzur veren biriyle tanışmak ya da kişinin kafasındaki soru işaretlerini çözebilmesi için kendisine yol yordam gösterecek bilge biriyle karşılaşacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine yorumlanır.Bazende iş hayatında çok iyi bir mevkide olan rüya sahibinin, yeni çalışmalar ve yeni projeler ortaya koymak için uğraştığına, bu projelerin başarılı olması sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğin
# Rüyada üstüne hayvan işemesi işleriniz çok iyi olacak, kazandığınız parayla iyice güçleneceksiniz demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.
# Rüyada üstüne hayvan işemesi sağlıklı insanlar için mutluluğa, hastalar içinse ölüme işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Yahyâ Şâvînin tabirinde başarının artması sayesinde kişinin ticaret hayatındaki çevresinde nam salacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, takdir toplayacağına ve yaptığı işte tabiri caizse tek adam (kadın) olacağına işaret eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here