Rüyada üstüne hayvan işemesi

28
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne hayvan işemesi

Rüyada üstüne hayvan işemesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne hayvan işemesi itibar kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzerinizde kul hakkı olduğuna işarettir.
# Saniyen daha önce tanışmadığınız bir kimsenin işlerinizde büyük yardımı olacak anlamındadır. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanınıza veya rakiplerinize yenik düşeceğinize ve kaybettiğiniz kan miktarınca malınızın azalacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Cabirü l-Mağribi nin yorumunda rüyayı gören ; işlerinizin iyiye gideceğine, sevineceğinize ve murada ereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların minnetinden güvende kalacağınıza ve hacetinizin minnetsizce reva olacağına şeklinde yorulur.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 481 ( dörtyüzseksenbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cömertlik, saadetin anahtarıdır.Nâsır-ı Husrev

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here