Rüyada üstüne işemek

  Rüyada üstüne işemek

  Rüyada üstüne işemek aşkta mutluluğa ve evlilikte tehlikeye işarettir. Saniyen genellikle iş hayatıyla ilgili sorunlar olduğuna işaret eder.Bazende rüya sahibinin tez canlı, sabırsız ve fevri olduğuna bu durumun kendisi için hep dezavantaj getirdiğine delalet eder.
  # Rüyada üstüne işemek dövüleni ayıplamaya ve ona öğüt vermeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de seni bir şeye temessük etmiş zannederdim.
  # Rüyada üstüne işemek şu veçhe ile tabir etmiştir: 1) Rızık , 2) Muavenet , 3) İlim , 4) Zevç ve evlad , 5) Mal , 6) Felah , 7) Kabul olunan dua , 8) Hac farizası , 9) Vali ve melik…
  # Ünlü Rüya Yorumcusu Yahyâ Bin SaDûn El-Ezdî Ebû Bekr El-Kurtubînin tabirinde mutsuz ve ruhsal açıdan bunalımlı bir hayat sürüleceğine, yaşlı ve hasta kimselerin artık ömürlerinin sonuna geldiklerini, yaşama sevincinin azalacağını ve kişinin hayattan eskisi gibi keyif almayacağını bildirir.

  Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

  İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

  Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

  PAYLAŞ

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here