Rüyada üstüne işemek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne işemek

Rüyada üstüne işemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne işemek bahtınızın açılacağına ve işinizin yoluna gireceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de garip haberlere ve bunlara muttali olmaya delâlet eder.
# Saniyen iyiye yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise yoldan çıkan insanlara işarettir.
# Ünlü filozof Şemseddin Semerkandi yorumunda kimseden korkmayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  aşkta ihanete işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 730 ( yediyüzotuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Güzel ahlâk, kimseyle çekişmemek ve kimseyi çekiştirmemektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here