Rüyada üstüne kahve dökmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne kahve dökmek

Rüyada üstüne kahve dökmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne kahve dökmek o kimseye mal bağışlayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ömrünüzün uzayacağına, sevineceğinize ancak sıkıntıya düşeceğinize işarettir.
# Saniyen şu şekilde tabir olunur: a) Salih söz , b) Velayet ve memuriyet , c) Toplu mal , d) Sadık dost , e) Evlat , f) Köle ve hizmetçi… Bazı rüya tabirlerinde ise ibadetlerin Allah katında kabul olduğuna işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için Müslümanlığınızda sabit kalacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yedi veçhe ile tabir olunur: a) Cah (makam , mansıb) , b) Kadr , c) Izz , d) Ulvî yol , e) Rızık , f) Riyaset , g) Cömertlik.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 907 ( dokuzyüzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İhlâs ile Allah-ü Teâlâ’yı anmak, en büyük nimettir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here