Rüyada üstüne kola dökmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne kola dökmek

Rüyada üstüne kola dökmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne kola dökmek Allah rızası için mal harcayacağınıza veya ahdinizi bozacağınıza veyahut da yalan yere yemin edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bela ve sıkıntıdan kurtulacağınıza ve sonunda muradınıza ereceğinize işarettir.
# Saniyen büyüklük ve saygınlık anlamına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dinde fesat çıkarmak için yapılan yolculuğa işarettir.
# Ünlü filozof Meryem el-İcliyye yorumunda bölge halkının ilahi azap korkusu içinde olacağına ve tövbe etmeleri gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için günah ve hataların affına ve vazifesini güzel ifa ettiğinin işaretidir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 714 ( yediyüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah’a ve ahiret gününe inanan kimse komşularına eziyet etmesin rahatsızlık vermesin. Allah’a ve ahiret gününe iman eden kimse, misafirine ikramda bulunsun. Allah’a ve ahiret gününe iman eden kimse, ya hayır söylesin veya sussun.Buhârî, Edeb, 31, 85; Müslim, Îmân, 74, 75

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here