Rüyada üstüne kola dökmek

Rüyada üstüne kola dökmek

Rüyada üstüne kola dökmek dört vech ile tâbir olunur: a) Çok mal , b) Nimet , c) Güzel hizmetçi , d) Evlat Saniyen rüyayı gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı içinde pek önemser davranmadığına, daha çok eğlenmek ve daha rahat etmek için sürekli uğraştığına, ancak sevdiklerine ve işine gereken önemi vermezse eğer ilerleyen zamanlarda büyük sıkıntılar çekeceğine ve çok sorun yaşayacağına delalet eder.Bazende kişinin karşısına çıkacak bir fırsatla tüm sorunlarını en kestirme yoldan halledeceğine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine işaret eder.
# Rüyada üstüne kola dökmek sezgileriyle mantığıyla hareket ederek en doğruyu bulacak olmaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de evleneceğiniz kişinin yanlış insan olduğuna işaret eder.
# Rüyada üstüne kola dökmek saygın bir kimsenin yardımıyla genişliğe çıkacağınıza işarettir.
# Ünlü Alim Hâcı Şerîf Zendenînin tabirinde askıya alınmış bir işin ya da ertelenmiş bir kararın yeniden gündeme geleceğine ve tekrar değerlendirilmek için tabiri caizse yeniden masaya yatırılacağına rivayet edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here