Rüyada üstüne kuş konması

20
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne kuş konması

Rüyada üstüne kuş konması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne kuş konması hapiste öleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rızkınızın çoğalacağına işarettir.
# Saniyen insanların işlerini yoluna koyan yumuşak sözlü, saygın kimseye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise o topluluğa hükmedeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için  başkalarının düşüncelerinden etkileneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zarar göreceğinize veya görevinizden azledileceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 115 ( yüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4731 – İbnu Abbas radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Yaklaşan bir şerden yazık Araplara! Elini çeken ondan kurtulur."Ebu Davud, Fiten 1, (4249).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here