Rüyada üstüne kuş konması

Rüyada üstüne kuş konması

Rüyada üstüne kuş konması bebeğin annesinin mutlu olacağına işarettir. Saniyen alçak gönüllü ve yardımsever dostlara sahip olunduğuna ve rüya sahibinin girdiği her ortamda saygı gören bir kimse olduğuna tabir olunur.Bazende yetenekler ve eğitim dışında bir işe girilmesinden ötürü çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, üzüntülü bir haber alınacağına, sağlık sorunları yaşanacağına, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine, fırsatların elden kaçırılacağına, ail
# Rüyada üstüne kuş konması kargaya mâlik olmak ise, fasık bir çocuğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok önemli bir hastalığa yakalanacağınızı belirtir.
# Rüyada üstüne kuş konması bütün insanlar hakkında iyiye işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Hâce Abdülkebîr Evliyânin tabirinde eğer henüz evlenmemiş biri rüyasında kendi ablasını görürse bu onun için güzel ve temiz bir nikâh anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here