Rüyada üstüne tavan çökmesi

Rüyada üstüne tavan çökmesi

Rüyada üstüne tavan çökmesi istenilmeyen, kötü bir olaya isminizin karışması anlamındadır. Saniyen makbul olan şeylere, iyiliğe ve de güzelliğe delalet eder.Bazende rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi ve hayırlı işlere imza atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde yeni ve daha farklı işlere girerek büyük başarılar ve büyük miktarda paralar kazanmaya devam edeceğine, daha sonra kazandığı paraların büyük bir kısmını hayır işleri için, aç kalmışlara yemek, açıkta kalmışlara ev ve yol
# Rüyada üstüne tavan çökmesi vaktinizi boş insanlarla, hiçbir şey yapmadan geçiriyorsunuz demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de dalavereci ve çok kötü huylu bir adama yorumlanır.
# Rüyada üstüne tavan çökmesi düşmandan elde edilecek mal ve ganimete işarettir.
# Ünlü Filozof Mensûr Bin İsmailnin tabirinde bekar erkekler için sürekli söylenen ve kişiyle her daim çatışma içine giren bir eşe sahip olacaklarına alamettir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here