Rüyada üstüne tavan çökmesi

10
0
PAYLAŞ

Rüyada üstüne tavan çökmesi

Rüyada üstüne tavan çökmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üstüne tavan çökmesi her an tatsız bir olayla karşılaşabileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de fakirlik ve kanaat ile tabir olunur.
# Saniyen bir vesvese işiteceğinize ve buna kulak asmamanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sağlam ve hikmetli söze işarettir.
# Ünlü alim Şerafeddin el-Tusî rüyayı gören kişi için bekar bir kız için mutlu olacağı bir evliliğe işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için soğuk algınlığı, veba, suçiçeği, kızamık vb işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 420 ( dörtyüzyirmi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hiç şüphe yok ki doğruluk iyiliğe götürür. İyilik de cennete götürür. Kişi doğru söyleye söyleye Allah katında sıddîk (doğru sözlü) diye yazılır. Yalancılık kötüye götürür. Kötülük de cehenneme götürür. Kişi yalan söyleye söyleye Allah katında kezzâb (çok yalancı) diye yazılır.Buhârî, Edeb, 69; Müslim, Birr, 103, 104.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here