Rüyada ustura ile elini kesmek

Rüyada ustura ile elini kesmek

Rüyada ustura ile elini kesmek iftiraya maruz kalacağınıza ve bu yüzden sıkıntıya düşeceğinize, ancak bu sıkıntıdan kurtulup makam ve izzet bulacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören hayatını zorlaştıran durumlardan kurtulacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, yaşadığı kötü olaylardan çıkardığı ders ile bir daha hata yapmayacağına ve sorunlarının çözdükten sonra gireceği bir işten çok hayırlı ve büyük miktarda para kazanacağına ve bu parayı çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına rivayet eder.Bazende rüyayı gören kişinin, aile hayatı ve iş hayatı ile ilgili sorunlar dururken çok küçük ve önemsiz detaylara ve gereksiz konulara takılarak vaktini uzunca bir süre boyunca boşa harcayacağına tabir edilir.
# Rüyada ustura ile elini kesmek evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve sıkıntı verici günlerin yaklaştığına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de tek şekilde tabir edilmez örneğin kişinin başının üzerinde döndüğünü görmesi pek de iyi şekilde ifade edilmez.
# Rüyada ustura ile elini kesmek arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır.
# Büyük Rüya Tabircisi Zebîdî Zübeydînin tabirinde iş hususunda kalabalık yerlerde çalışmayı, beden gücüne dayalı işlerde mesai yapmak yüzünden bazı sağlık problemleri çekmeyi de tabir eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here