Rüyada ustura ile saç kesmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada ustura ile saç kesmek

Rüyada ustura ile saç kesmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ustura ile saç kesmek erkek çocuğunuz olacağına ve üzüntülerden kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üç şekilde tabir olunur: a) Dünya işlerinde kazanca , c) Çalışma ve gayrete , b) Hayır ve menfaate.
# Saniyen dünyada saygınlık elde ede-ceğinize, ahirette ise azaptan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ticaretten elde edeceğiniz bol miktarda kazanca işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Bekr Zekeriyya Râzi görülen rüya zahmet ve meşakkatle para kazanmaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için aranızdaki husumetin sevgiye dönüşeceğine ve o kimseden menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 91 ( doksanbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1775 – Ebü Hüreyre radıyallâhu anh Hazretleri anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm, secdelerinde şunları söylerdi: "Allahümmağfirli zenbi küllehu, dıkkahu ve cüllehu, evvelehu ve âhirehu, sırrahu ve alâniyyetehu. Allah’ım! Büyük-küçük birinci sonuncu, gizli-açık, bütün günahlarımı mağfiret buyur."Müslim, Salât 216, (483); Ebu Dâvud, Salât 152, (878).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here