Rüyada ustura ile saç kesmek

Rüyada ustura ile saç kesmek

Rüyada ustura ile saç kesmek ev halkının başına bir bela geleceğine işarettir. Saniyen hasretin sona ereceğine ve kişinin ailesine, sevdiklerine, yuvasına kavuşacağına alamettir.Bazende rüyayı gören kişinin rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine işaret eder.
# Rüyada ustura ile saç kesmek hayır ve iyilik yapmaya alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin hayatı boyunca çalışıp çabalayıp, alın teri dökerek bir araya getirdiği kazanca delalet eder.
# Rüyada ustura ile saç kesmek ümitsizliğe veya şiddetli bir hastalığa işarettir.
# Büyük Rüya Tabircisi Dârimînin tabirinde kişinin ömrünün uzamasına, eğer yeni bir işe başladıysa bu çalışmalarında başarılı olup karşılığında da mükâfat görmesine yorumlanır.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here