Rüyada üşümek görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada üşümek görmek

Rüyada üşümek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üşümek görmek çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de hizmetkarınızın görevinden ayrılacağına işarettir.
# Saniyen sıkıntı ve bedbahtlığa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü olan işlerinizin tekrar düzeleceğine ve hacca gitme ihtimalinizin olduğuna işarettir.
# Ünlü alim Battanî rüyayı gören kişi için çocuk bekleyen kişiler iyi ve hayırlı bir çocuk sahibi olacağının bir işaretidir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için önünde hayırlı bir yol açılacak işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 890 ( sekizyüzdoksan )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Şu toprak, günahtan gayrı her şeyi örtmektedir.Behlül-ü Dana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here