Rüyada üşümek görmek

Rüyada üşümek görmek

Rüyada üşümek görmek itibar ve saygınlık kazanacağınıza işarettir. Saniyen sarısı altın ile tâbir olunur.Bazende rüyada erimiş buz görmek kişinin hasımları dahil, arasında husumet, kırgınlık ve kin olan kişilerle bir araya gelerek düşmanlığı sonlandıracağı şeklinde tabir edilir.
# Rüyada üşümek görmek hayır ve iyiliğe delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin aralarında hiçbir kan bağı olmadığı halde, kendisine ailesinden daha yakın olan, kötü anında yanından ayrılmayan, kahrını çeken, derdini dinleyen, yaralarına ilaç olan ve onu hiç yalnız bırakmayan bir kimsenin varlığına işaret eder.
# Rüyada üşümek görmek o bölgede musibet olacağına işarettir.
# Ünlü Düşünür Muhammed Cevâdnin tabirinde rüya sahibinin çevresindeki kişilere çok dikkat etmesi gerektiğine, herkese hemen güvenmemesine ve sırlarını açmamasına tabir edilir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here