Rüyada üşümüş birini görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada üşümüş birini görmek

Rüyada üşümüş birini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada üşümüş birini görmek gaddar, sihirbaz ve müfsid bir adama delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  ailenizle aranızda bir sorun yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.
# Saniyen birtakım günahlar işleyeceğinize, daha sonra tövbe edip dindar ve takvalı biri olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rüya sahibinin malına isabet edecek zarara yahut onun hakkında rahatsız edici bir sözün söylenmesine delâlet eder.
# Ünlü düşünür Ahmed bin Sehl el-Belhî tabirinde ilimde kemale ereceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için güvendiğiniz ve kendisinden destek aldığınız kimsenin bir belaya uğrayacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 214 ( ikiyüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Çok yemek hem büyük israftır. Hem de sağlığımızı yani Allah’ın emanetini tehlikeye atmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here