Rüyada utanarak ağlamak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada utanarak ağlamak

Rüyada utanarak ağlamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada utanarak ağlamak mutfak sahibinin iyilik veya kötülüğüne göre iyi veya kötüye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de engelleri aşacağınıza işarettir.
# Saniyen geçiminizin daralacağına ve kötüye gideceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zengin bir kadınla evleneceğinize, alimseniz ilminizin çoğalacağına veya tacirseniz, malınızın artacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Nasr Mansur rüyayı gören kişi için üzerinizdeki sıkıntının bertaraf olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için durumunuz kötüyse, düzeleceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 909 ( dokuzyüzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4323 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ben kıyamet günü cennetin kapısına gelip açılmasını isterim. Hâzin (kapıcı melek): "Sen kimsin?" diye seslenir. Ben:"Muhammed'im!" derim. Bunun üzerine:"Sana açıyorum. Senden önce kimseye açmamakla emrolundum!" diyecek!"Müslim, İman 333, (197).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here