Rüyada utanarak kaçmak

Rüyada utanarak kaçmak

Rüyada utanarak kaçmak bir olayı gizlediğinize ve bunu açıklayacak olursanız iyi sonuçlar alacağınıza işarettir. Saniyen iyilikten de insanları men eder.Bazende rüya sahibinin işleri yoluna girer, borçlarını öder ve sıkıntıları günlerini geride bırakır.
# Rüyada utanarak kaçmak ilim ve edep öğrenecek bir evlâda alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ihtiyar ve ahmak bir adama işarettir.
# Rüyada utanarak kaçmak şu vech ile tabir olunur: a) Ahlakı kötü bir eş , b) Kötü huylu hizmetkar , c) Ehemmiyetsiz ve bekasız mal , d) Edep ve terbiye , e) Evlat ve hizmetçi , f) Uşak.
# Ünlü Filozof Halîl Bin İshâk Cündî Şeyh Halîlnin tabirinde rüya sahibi kişinin içinde yaşadığı karanlık duyguları ifade eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here