Rüyada utanarak kaçmak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada utanarak kaçmak

Rüyada utanarak kaçmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada utanarak kaçmak inancınızın bozulacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de nimetinizin bollaşacağına işarettir.
# Saniyen birtakım hurafelere inandığınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir şahsın yardımıyla mal ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; fesat işlere yöneleceğinize ve faiz yiyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çocuğunuzun sağlıklı ve zengin olacağına işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 331 ( üçyüzotuzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Manevi lezzeti üç şeyde arayın: Namazda, Allah’ı anmakta ve Kur’an okumakta. Bulursanız ne âlâ. Bulamazsanız kalbiniz manen hasta demektir.

p;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here