Rüyada utanmak korkmak

15
0
PAYLAŞ

Rüyada utanmak korkmak

Rüyada utanmak korkmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada utanmak korkmak  aile içi anlaşmazlığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de İslam dini üzere olduğunuza işarettir.
# Saniyen feraha, üzüntü, keder, meşakkat ve sıkıntının gitmesine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise dost ve düşmandan güvende kalacak bir iş yapacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Abdullah bin Ahmed el-Baytar rüyayı gören kişi için tüccarlar arasına girmeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir kimsenin fazla olan malından istifade etmeye işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 124 ( yüzyirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Malik bin Dinar, yanına bir kelp gelip oturduğu zaman ona ilişmezdi. O derdi ki: “Bu köpek, kötü arkadaştan daha iyidir. Kişinin iyi kimseler yanında bulunup da doğru yola gitmemesi, şer olarak kendine yeter.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here