Rüyada ütü ile yakmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada ütü ile yakmak

Rüyada ütü ile yakmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ütü ile yakmak arkadaşlarınızla kavga edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de birtakım olaylar karşısında ani reaksiyonlar göstereceğinize; mali zarar, gam, dert, aile içi huzursuzluk, ticarette hoşnutsuzluk vb işarettir.
# Saniyen erkekseniz, gördüğünüz adet kanı kadar haram mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zengin bir kadınla evleneceğinize ve bu vesileyle ondan mal ve nimet elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya ancak bunun kim olduğunu bilmemek; herhangi birinden zarar göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için liyakati olmayan kimselere sevgi duyacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 265 ( ikiyüzaltmışbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Filozof öyle bir pilottur ki, cennete götürmek isterken cehenneme sürükler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here