Rüyada ütü kablosu görmek

Rüyada ütü kablosu görmek

Rüyada ütü kablosu görmek dostlarınızdan yana üzüleceğinize işarettir. Saniyen arzu edilen şeylerin gerçekleşeceğine işarettir.Bazende dedikodu yapmaya delalet eder.
# Rüyada ütü kablosu görmek eldeki malın zayi olacağını delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de birinin iyiliği için istemeyerek de olsa yalan söylemek zorunda kalınacağını, bu yalanı uzunca süre saklayacak olan kişinin vicdani olarak rahatsızlık hissedeceğini bildirir.
# Rüyada ütü kablosu görmek zalim hakime, üzüntü, sıkıntı ve zarara işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ali Bin Şihâbnin tabirinde bir çok anlama gelebilir, bazı tabirciler iyi güzel bir hayatın başlayacağına, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine ve üzülmesine tabir ettiğini bildirir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here