Rüyada ütü kablosu görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada ütü kablosu görmek

Rüyada ütü kablosu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ütü kablosu görmek günah, hastalık ve başkaları tarafından takibe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  birtakım hatalarınızdan dolayı zor günler geçireceğinize işarettir.
# Saniyen güçlü bir düşmanın size musallat olacağına, ancak onu alt edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü amaçlı bir olaya karışacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Fahreddin Ahlatî rüyayı gören kişi için yakınlarından birinin ecelinin yaklaştığına veya fena bir habere tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Allahtan çekindiğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 42 ( kırkiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4323 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ben kıyamet günü cennetin kapısına gelip açılmasını isterim. Hâzin (kapıcı melek): "Sen kimsin?" diye seslenir. Ben:"Muhammed'im!" derim. Bunun üzerine:"Sana açıyorum. Senden önce kimseye açmamakla emrolundum!" diyecek!"Müslim, İman 333, (197).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here