Rüyada ütü satın almak

15
0
PAYLAŞ

Rüyada ütü satın almak

Rüyada ütü satın almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ütü satın almak günahlarınızdan dolayı tövbe edip tekrar hayır işlerle meşgul olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir.
# Saniyen bir çekişmeye neden olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  birinden size zarar geleceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; bir iftirayla karşılaşacağınıza, daha gerçeklerin ortaya çıkacağına ve dürüstlüğünüzün anlaşılacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 324 ( üçyüzyirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami Hazretleri buyuruyor ki: "Günahlara bir defa, tâatlere ise bin defa tövbe etmek lâzımdır. Yâni yaptığı ibâdet ve tâatlere bakıp kendini beğenmek, o ibâdeti hiç yapmamak günahından bin kat daha fenâdır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here