Rüyada ütü vermek

Rüyada ütü vermek

Rüyada ütü vermek evladınızın veya kardeşinizin vefat edeceğine veya sizden uzaklaşacaklarına veyahut da malınızı kaybedeceğinize işarettir. Saniyen beş vakit namaz ile tâbir olunur.Bazende rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak engeller, aksilikler ve kötü olaylar nedeniyle yaşamının ve düzeninin bozulacağına, başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine işaret eder.
# Rüyada ütü vermek rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, içine düştüğü durumlarda ve maruz kaldığı sıkıntılı olaylara daha cesaretli yaklaşacağına, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına ve sorunların çözülmesi için çok daha kararlı ve daha çevik davranacağına ve sorunları daha rahat bir şekilde çözerek başarıya ulaşacağına tabir eder.
# Rüyada ütü vermek elden çıkacak mala işarettir.
# Ünlü Düşünür Yûsuf Bin Muhammed İbn-İ Nahvînin tabirinde hayırlara alamet eder ve kişinin gerçek hayattaki kasasının ağırlaşacağına, malının artacağına, müşterilerinin ve dolayısıyla da işlerinin çoğalacağına alamet eder.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here