Rüyada ütü vermek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada ütü vermek

Rüyada ütü vermek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ütü vermek şu türlü tabir etmişlerdir: a) Disk ve dooğru sözlülük , b) Güzel iş , salih amel , c) Fenalıktan uzaklaşmak , d) İnsanlara iyilikle muamele… Bazıları da: O kimsenin sözü DOĞRU , dünyadan nasibi az olur , ahirette saadete erer ve müjdelenir demişlerdir. Bazı rüya yorumcularına göre de temiz kalpli ve hoşgörülü bir yabancıya işinizin düşeceğine ve dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir.
# Saniyen hırsızı öldüreceğinize veya etkisiz hale getireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şöhret bulacağınıza veya çocuğunuzun hastalanacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde yalan bir haber işiteceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  birtakım iftiralara maruz kalacağınıza ve zarar göreceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 601 ( altıyüzbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İbadeti terk eden kul, Hak yoldan ayrılıp cehennem yoluna sapmış demektir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here