Rüyada ütü yanığı görmek

53
0
PAYLAŞ

Rüyada ütü yanığı görmek

Rüyada ütü yanığı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ütü yanığı görmek inancınızın bozuk olduğuna işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de cimri bir kimseden zahmetle kazanç elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen malınızın ve makamınızın azalacağına, dini inancınızın da zarar göreceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rızkınızın çoğalacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed en-Nihâvendî rüyayı gören kişi için bir musibete uğrayacağınıza yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o bölgede kötülüğün ve fesadın baş göstereceğine işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 759 ( yediyüzellidokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kalbini hırs kutusu ve mideni haram kabı yapma! İnsanoğlu bu ikisinden helak olur. Bu ikisine dikkat eden ise kurtulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here