Rüyada ütü yanığı görmek

Rüyada ütü yanığı görmek

Rüyada ütü yanığı görmek ertelenecek bir yolculuğa delâlet eder.Saniyen büyük kazanç elde etmek, mal sahibi olmak, kendine ait ev almak manasına da gelir.Bazende uzun bir zamandan beri sıkıntılı durumlar ile uğraşan rüya sahibinin, artık çok mutlu ve huzurlu olduğu bir döneme girdiğine, sorunların ve üzüntülerin kısa zamanda ortadan kalkacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine ve çok sağlıklı olacağı bir hayata adım attığına işaret eder.
# Rüyada ütü yanığı görmek sıkıntıdan veya geçireceğiniz ölümcül bir hastalıktan kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok yakın bir dosttan duyulacak acı bir söz yüzünden rüya sahibinin kahrolacağı, gecesinin gündüzüne karışacağı, hayatı ile ilgili çok riskli bir karar aşamasına geleceğini işaret eden rüya, aynı zamanda beklenmedik acı kayıplara da tabir edilir.
# Rüyada ütü yanığı görmek varlıklı biriyseniz, malınızı infak edeceğinize veya kaybedeceğinize işarettir.
# Ünlü Düşünür Yahyâ Bin Sâlim Yemânînin tabirinde rüyayı gören kişinin, işlerinin, çok bereketli bir şekilde ilerlediğine, sıkıntılı ve sorunlu olduğu dönemlerin bu sayede sona ereceğine, Allahın izni ile içinde bulunduğu kötü durumlardan ve uğradığı zararlardan çok sıkıntı çekmeden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve yaşadığı bir sağlık sorununu herhangi engel kalmayacak şekilde atlatıp ferah

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here