Rüyada ütünün fişini çekmek

21
0
PAYLAŞ

Rüyada ütünün fişini çekmek

Rüyada ütünün fişini çekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ütünün fişini çekmek malınızda eksiklik olacağına veya işlediğiniz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dilinizin iriliği miktarınca mal elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen hapse gireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birinin hakkını inkâr edeceğinize tâbir olunur.
# Büyük rüya tabircisi Belâzürî rüyayı gören kişi için haram bir şey yiyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir spor törenine katılacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 803 ( sekizyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yahya bin Muaz-ı Razi Hazretleri;“Kalbinde dünya hırsı bulunan bir kimsenin ilmi, Abdullah İbni Abbas Hazretlerinin ilmi kadar olsa bile, o kimse, insanlar için zararlıdır. Çünkü onun kendisine hayrı yoktur ki başkalarına nasıl olsun?” diye buyurmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here