Rüyada ütünün fişini çekmek

Rüyada ütünün fişini çekmek

Rüyada ütünün fişini çekmek biriyle arkadaşlık kuracağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişin için iş hayatında çok üst mevkilere ve çok büyük kazançlara tabir eder.Bazende rüyayı gören kişinin, sevdiği ve değer verdiği kişilerden birinin başına gelecek kötü bir olaydan ötürü çok üzüleceğine, bu kişinin başındaki soruna göre rüya sahibinin çok büyük bir yardımda bulunacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına, eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para va
# Rüyada ütünün fişini çekmek o yöreye yağmur yağacağına veya sellerle karşılaşacağınıza delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yücelik ve keramete delâlet eder.
# Rüyada ütünün fişini çekmek üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağınıza, korku ve endişeden güvende kalacağınıza işarettir.
# Ünlü Filozof EbüL-Hüseyn Mâlikînin tabirinde rüya sahibini için sıkıntılı günlerin sona ermesi ve yeni başlangıçlar yapması anlamına gelir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here