Rüyada ütüsüz gömlek görmek

Rüyada ütüsüz gömlek görmek

Rüyada ütüsüz gömlek görmek iyi ve aydınlık günlere şeklinde yorulur. Saniyen o şehrin hakiminin kanun ve hukuku iyi bildiğine delâlet eder.Bazende gelirde artış yaşanmaması yüzünden çekilen para sorunlarının ve geçim sıkıntısı yüzünden psikolojik olarak yıpranan ruh halinin işaretidir.
# Rüyada ütüsüz gömlek görmek sağlık ve esenliğe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin en zor anlarında ona yardım edecek ve bazı ihsanlarda bulunacak bir kimse ile ilişki içinde olmasına veya gerçek hayatında da bir çocuk sahibi olmasına işaret etmektedir.
# Rüyada ütüsüz gömlek görmek kocaya delâlet eder.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ali Müzeyyennin tabirinde bir arkadaşın araya girerek mevcut ilişki sorunlarını çözmekte yardımcı olacağına, özellikle kavga edip, meseleyi gurur meselesi yapan ve bu nedenle ayrı düşen çiftlerin aracı kimseler sayesinde yeniden bir araya geleceklerinin ifadesidir.

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here