Rüyada ütüsüz gömlek görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada ütüsüz gömlek görmek

Rüyada ütüsüz gömlek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ütüsüz gömlek görmek bölgeye yeni bir yöneticinin yerleşeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de arkadaşlarının yardımı ile işlerinde başarı kazanacağına yorumlanır.
# Saniyen aile reisinin işlerinin yolunda gideceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sevmediğiniz biriyle karşılaşacağınıza, talihsizliğe ve üzüntüye işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için hizmetinizde çalışan kimsenin çocuğunun öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sıkıntıdan veya geçireceğiniz ölümcül bir hastalıktan kurtulacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 78 ( yetmişsekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İhlâs ile Allah-ü Teâlâ’yı anmak, en büyük nimettir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here